spored ETV

14 Ponedeljek

07:30:00 Videostrani ETV
18:00:00 Slovenska nota 2018, produkcija Mladinski center Hrastnik (p)
20:00:00 Skok v šport, Zvone Pograjc
20:35:00 Informativna oddaja Sedem (p),
22:00:00 Skok v šport, Zvone Pograjc (p)
22:30:00 Videostrani ETV 

15 Torek

07:30:00 Skok v šport, Zvone Pograjc (p)
08:00:00 Dober pogled, decembrska oddaja o lovstvu, produkcija Video Pro (p)
08:30:00 Merica dobrega, v živo
10:00:00 Videostrani ETV
18:00:00 Koncert Tria Šubic, produkcija Veseljak (p)
20:00:00 Merica dobrega (p)
21:30:00 Videostrani ETV
22:00:00 Merica dobrega (p) 

16 Sreda

07:30:00 Merica dobrega (p)
09:00:00 Videostrani ETV
18:00:00 Vaša ETV, promocijski posnetki
18:20:00  Iz ETV Arhiva: informativna oddaja Sedem 346 (p – januar 2010)
19:00:00 2. redna seja Občinskega sveta Občine Hrastnik, produkcija Dornik
19:40:00 85 let DGN Podravja Maribor, Spletna TV ZDGNS
19:55:00 FRIcycle aplikacija vključila znakovni jezik, Spletna TV ZDGNS
20:00:00 Skupaj po domače, Ansambel Klateži, narodnozabavna oddaja (p)
21:30:00 Sreda v sredo, oddaja produkcije U. M. Feniks d.o.o.
23:00:00 Videostrani ETV 

17 Četrtek

07:30:00  Iz ETV Arhiva: informativna oddaja Sedem 346 (p – januar 2010)
08:10:00 Skupaj po domače, Ansambel Klateži, narodnozabavna oddaja (p)
09:45:00 Videostrani ETV
18:00:00 Vaša ETV, promocijski posnetki
18:30:00 Skupaj po domače, Ansambel Klateži, narodnozabavna oddaja (p)
20:00:00 Božično - novoletni koncert Glasbene šole Trbovlje, posnetek koncerta (p)
21:30:00 2. redna seja Občinskega sveta Občine Hrastnik, produkcija Dornik (p)
22:10:00 Najboljši športniki invalidi leta 2018, Spletna TV ZDGNS
22:25:00 Videostrani ETV 

18 Petek

07:30:00 2. redna seja Občinskega sveta Občine Hrastnik, produkcija Dornik (p)
08:10:00 Najboljši športniki invalidi leta 2018, Spletna TV ZDGNS (p)
08:45:00 Videostrani ETV
18:00:00 Vaša ETV, promocijski posnetki
18:15:00 Minute za glasbo, videospoti
18:30:00 Informativna oddaja Sedem
19:00:00 Alica v čudežni deželi, matineja Glasbene šole Zagorje, posnetek predstave (p)
20:00:00  Informativna oddaja Sedem (p)
20:30:00 Svet skozi zgodovino, Goran Ajtič o 'črnem princu' (p)
21:30:00 Videostrani ETV
22:00:00 Informativna oddaja Sedem (p),
22:30:00 Videostrani ETV 

19 Sobota

07:30:00 Informativna oddaja Sedem (p),
08:00:00 Skupaj po domače, Ansambel Klateži, narodnozabavna oddaja (p)
09:30:00 Merica dobrega (p)
11:05:00 Skok v šport, Zvone Pograjc (p)
11:40:00  Iz ETV Arhiva: informativna oddaja Sedem 346 (p – januar 2010)
12:20:00 Videostrani ETV
18:00:00 Informativna oddaja Sedem (p)
18:30:00 Alica v čudežni deželi, matineja Glasbene šole Zagorje, posnetek predstave (p)
19:20:00 Gostilna Pr' Francet, narodnozabavna oddaja, produkcija DGU
20:15:00 Skok v šport, Zvone Pograjc (p)
20:50:00  Iz ETV Arhiva: informativna oddaja Sedem 346 (p – januar 2010)
21:30:00 Videostrani ETV 

20 Nedelja

07:30:00 Videostrani ETV