48. TEMSIG je za nami

GŠ Litija – Šmartno:
Anja Kranjec, flavta I.a kategorija, zlata plaketa in I. nagrada ter posebno priznanje za doseženih 100 točk
Neža Kranjec, klavir, I.b kategorija, zlata plaketa
Aleš Turšič, petje II.a kategorija, priznanje za udeležbo

GŠ Zagorje ob Savi:
Ema Čop, petje, I.a kategorija, srebrna plaketa

GŠ Trbovlje:
Vid Lamovšek, kljunasta flavta, I.a kategorija, srebrna plaketa in III. nagrada
Matija Omahen, diatonična harmonika, I.c kategorija, zlata plaketa in III. nagrada

GŠ Hrastnik:
Lovro Peklar, diatonična harmonika, I.c kategorija, srebrna plaketa

GŠ Laško – Radeče:
Maj Kovačič, klarinet, I.a kategorija, srebrna plaketa
Zala Breznikar, klavir, I.a kategorija, srebrna plaketa
Simon Schuller, klavir, I.a kategorija, srebrna plaketa
Andraž Stopinšek, saksofon, I.a kategorija, zlata plaketa
Lovro Hirci, diatonična harmonika, I.a kategorija, zlata plaketa in I. nagrada
Jure Mašek, saksofon, I.b kategorija, bronasta plaketa
Žana Avsec, saksofon, I.b kategorija, srebrna plaketa
Ana Marija Ojsteršek, petje, I.c kategorija, bronasta plaketa
David Polanc, klarinet, I.c kategorija, srebrna plaketa
Anže Kanduč, diatonična harmonika, I.c kategorija, zlata plaketa in II. Nagrada

Smo pa na 16. mednarodnem tekmovanju Davorin Jenko 2019 v Beogradu so tekmovali tudi učenci GŠ Laško Radeče:
trobenta:
Zala Kajtna Poženel, I. nagrada
Jošt Kalšek, I. nagrada
Ana Kmetič, II. nagrada
Klarinet:
Pia Mlakar I. nagrada
David Polanc, I. nagrada
Saksofon:
Gal Jazbinšek, III. nagrada
Andraž Stopinšek, II. nagrada

in Trbovlje
trobenta: Matevž Vozelj I. nagrada
rog: Ažbe Flere III. nagrada

na 27. državno tekmovanje plesne ustvarjalnosti Opus 1, 2019 pa so se po predtekmovanju uvrstile plesalke plesnega oddelka Trbovlje in dosegle:
Zala Siter v A1 solo kategoriji, srebrno priznanje
Neja Hočevar in Pika Perme v A2 DUO kategoriji, bronasto priznanje.

Še nekaj mednarodnih tekmovanj doma in v tujini čaka Trboveljske pianiste, kitariste in violinistko. Javimo, ko bodo tekmovanja za nami.

LEPO BODI vaša Katja